Νέα θέση εργασίας / Βάση Αθήνας - Λαυρίου

Hiring

ΘΕΣΗ: Τεχνική υποστήριξη / συντήρηση σκαφών αναψυχής στην εταιρεία ALPHA ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΣΚΑΦΩΝ ΕΠΕ, πρωτοπόρο στην τεχνική υποστήριξη στον τομέα του επαγγελματικού yachting, που εδρεύει στον Άλιμο Αττικής.

Περιγραφή θέσης:

  • Η νέα θέση αφορά στελέχωση των εταιρικών βάσεων Αθήνας (Μαρίνα Αλίμου) και Λαυρίου (Μαρίνα Λαυρίου).
  • Συντήρηση υδραυλικών, ηλεκτρολογικών, ηλεκτρονικών και μηχανικών μερών σκαφών
  • Αντιμετώπιση βλαβών
  • Διενέργεια συντηρήσεων, βελτιώσεων και λοιπών τεχνικών εργασιών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (πτυχίο)
  • Δυνατότητα επαγγελματικών ταξιδιών (εντός Ελλάδος)
  • Υπεύθυνη προσωπικότητα με οργανωτικές δεξιότητες
  • Συνέπεια, ομαδικό πνεύμα και διάθεση συνεργασίας
  • Κάτοχος  διπλώματος οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Επιπλέον χαρακτηριστικά υποψηφίου τα οποία θα συνεκτιμηθούν:

  • Κάτοχος διπλώματος ιστιοπλοΐας
  • Πτυχίο Μηχανικού, Ηλεκτρολόγου, Ηλεκτρονικού, Υδραυλικού
  • Γνώση επισπρόσθετης ξένης γλώσσας (Γερμανικά, Γαλλικά, Ρωσικά, Ιταλικά)

Παροχές:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών (Μισθός – Ασφάλιση)
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Μόνιμη θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
  • Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρία εργασίας σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο info@alpha-techniki.com.

Για περαιτέρω πληροφορίες σχετικά με την διαθέσιμη θέση εργασίας μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο 210 98 88 333 (κεντρικά γραφεία).

Ωράριο επικοινωνίας 09.00 - 17.00.